III Parafialny Turniej Tenisa Stołowego

W dniu 22 lutego 2020 r. w kościelnej sali sportowej odbył się III Parafialny Turniej Tenisa Stołowego. Miał on wyjątkowy charakter, ponieważ po raz pierwszy wzięli w nim udział nowicjusze z „Wilii”. Turniej rozgrywany były w trzech kategoriach: grupa misyjna dziewcząt, ministranci oraz nowicjusze. Zwycięzcom poszczególnych kategorii Proboszcz wręczył medale i pamiątkowe dyplomy, wszyscy uczestnicy otrzymali nieco słodkości. Mimo, że zmagania trwały długo nikt nie narzekał, gdyż mieliśmy okazję uzupełnić wypocone kalorie dzięki przygotowanemu poczęstunkowi.

Wyniki turnieju

Grupa misyjna dziewcząt:

1 miejsce – Katarzyna Skrobot,

2 miejsce – Magdalena Dusza,

3 miejsce – Lidia Dusza.

Ministranci:

1 miejsce – Albert Suchan,

2 miejsce – Mikołaj Łempa,

3 miejsce – Filip Chrzanowski.

Nowicjusze:

1 miejsce – Tomasz Wierzbicki

2 miejsce – Bartłomiej Laskowski

3 miejsce – Szymon Strzałka.

Turniej jest podsumowaniem sezonu zimowego, kiedy spotykaliśmy się w piątkowe wieczory i spędzaliśmy miło czas na grze w tenisa.

Składamy serdeczne podziękowania dla Was mieszkańcy Lubaszowej, gdyż utrzymanie sali sportowej oraz całość kosztów organizacji turnieju rokrocznie pokrywane jest ze środków zebranych w ramach jałmużny wielkopostnej w środę popielcową.